Zimný turnaj Dubňany - prvý zápas

29.01.2019 22:30

Do 33. ročníka zimného turnaja v Dubňanoch sa okrem našich hráčov A mužstva prihlásil Holíč, Kopčany, Mokrý Háj, Brodské, Dubňany, Ratíškovice a Rohatec. Prvý zápas odohrali Gbelania 26.1.2019 s tímom z Kopčian. Papierovým lídrom boli Gbely, hoci súper hrá o špicu vo svojej lige. Papierové predpoklady Gbelania potvrdili hneď na začiatku, keď už v 18tej minúte po dvoch góloch Dominika Nemca a jednom presnom zásahu Vladimíra Mráza viedli 3:0. Následne sa však akoby uspokojili s výsledkom, prestali hrať svoju hru a začali sa kopiť chyby. V druhom polčase Gbelanov  viackrát podržal brankár Peter Ravas, keď zneškodnil nebezpečné šance súpera. Zápas bol ovplyvnený aj počasím, nakoľko stále snežilo. Do listiny strelcov sa ešte zapísal Michal Mihálik, svoj hetrik dovŕšil Dominik Nemec a skóre zápasu na konečných 6:0 upravil svojim druhým gólom Vladimír Mráz.