Zimný turnaj Dubňany - tretí zápas

10.02.2019 21:15

Pohľad na zápas od trénera Adama Ambru:

Odohrali sme zápas so súperom, ktorého veľmi dobre poznáme a preto sme vedeli, čo môžme od neho očakávať. Do zápasu sme išli s určitým taktickým zámerom, ktorý sa nám podaril splniť len z polovice. Mali sme zbytočné straty v hre, kedy sme boli v prečíslení a strácali sme lopty v zónach, kde sa nám to jednoducho nemôže stávať. Zápas nám ukázal, že ešte musíme popracovať vo fázach, kedy sme na lopte, pri otváraní hry a následným uzatváraním priestoru. So zápasom som výsledkovo spokojný, no na druhú stranu sme mali úseky, kde sa musíme zlepšiť. Sme vo fáze naberania kondície a herná časť ešte len príde. Snažíme sa zlepšiť hru pri pressingu, čo sa nám čiastočne darí. V samotnom zápase sa súper dostal do vedenia v úvode hry, no stihli sme do polčasu skóre otočiť na 3:1 v náš prospech. V druhom polčase, keď sme strelili gól na 4:1, tak bolo prakticky po zápase, hoci mali Dubňany príležitosť streliť góly. Zápas sa napokon skončil víťazne s výsledkom 6:2 (Nemec D. 2x, Karas M., Mráz V., Zajíček P., Kratochvíl T.).