Zimný turnaj Dubňany - štvrtý zápas

18.02.2019 21:29

Do zápasu proti Ratíškoviciam nastupovali Gbely ako favorit. To aj potvrdili, keď už v úvode zápasu sa presadil Vladimír Mráz a pár minút po centrovanej lopte od Lukáša Nemečkaya si dal súper vlastný gól. Ďalej Gbely pokračovali vo svojej hre, čo sa im vyplatilo, keď do polčasu ešte upravil skóre Filip Kučera. Polčas skončil 3:0. V druhej polovici hry bolo cítiť na súperovi frustráciu, začali niektoré situácie zbytočne dohrávať, čím stúpala nervozita v zápase. Ďalšiu zmenu skóre zariadil peknou strelou k žrdi Dominik Nemec. Neskoršie sa po skrumáži po rohovom kope presadil znovu Vladimír Mráz a skóre uzatvoril Dominik Nemec. Vypätá atmosféra zápasu vyvrcholila ku koncu, keď do kabín išiel predčasne Martin Karas. Na výsledku sa nič nemenilo, a tak si Gbely zaslúžene pripísali 3 body za víťazstvo 6:0.