Zimný turnaj Dubňany - druhý zápas

08.02.2019 21:31

Druhý zápas na turnaji Gbelanom nevyšiel podľa predstáv. Už v úvode sa domáce Dubňany ujali vedenia z pokutového kopu, kedy v šestnástke fauloval Dvořák. Len o pár minút neskôr po nedorozumení v obrane súper využil chybu Gbelanov a navýšil náskok na 2:0. Následne sa hra  Gbelanov zlepšila, no do šancí sa dostávali len ťažko. Polčas skončil 2:0. Do druhého polčasu išli Gbelania s cieľom streliť čo najskôr gól. Paradoxne to však boli Dubňany, kto udrel a asi v tretej minúte druhého polčasu zvýšili na 3:0.  Neskôr pridali ešte jeden presný zásah. Snaha Gbelov o dobytie bránky súpera bola korunovaná gólom na 4:1, kedy premenil Dominik Nemec pokutový kop. Skóre sa už viacej nemenilo, a tak Gbely podľahli Dubňanom 1:4.