Zimná halová liga starších žiakov - prvá séria zápasov

09.12.2018 18:13

Do zimnej halovej ligy sa tento rok prihlásili aj starší žiaci. Podobne ako mladší žiaci aj oni hrajú v hale Malina v Malackách. Do ligy sa celkovo prihlásilo 6 mužstiev. Hrá sa systémom každý s každým dva zápasy 2x15 minút. Základná časť sa koná 8.12.2018, 15.12.2018 a 19.1.2019. Vo finále sa tímy stretnú 10.2.2019. Prvý hrací deň (8.12.2018) odohrali Gbelania 3 zápasy. Najprv si zmerali sily s hráčmi zo Závodu. Zápas bol v réžii Gbelanov, ktorí mali veľké množstvo nepremenených šancí. Nakoniec Závod úspešne zdolali 4:1 (Kurc P. 2x, Petránek A., Vépy M.). Druhý súboj bol vyrovnaný, hrala sa veľmi rýchla hra. Brankár nás viackrát podržal a vychytal aj penaltu. Len pol minúty pred koncom rozhodol Volek V. o výhre Gbelovanov 3:2 (Kurc P., Petránek A., Volek V.). Posledný zápas hrali proti Záhorskej Bystrici len chvíľku po vypätom stretnutí so Závodom. Sily rýchlo ubúdali, čo súper využil a vyhral 4:1 (Nemec V.).