Žiaci opäť bez bodov

09.04.2019 22:48

V sobotu 6.4.2019 sa stretol doma dorast s FC Rybky a prípravka s FK TJ Kúty B. V nedeľu 7.4.2019 žiaci vycestovali do Bánoviec.

Výkon dorastu hodnotí tréner Michal Fedoráš:

Dňa 6.4.2019 nastúpili chlapci v domácom prostredí proti mužstvu FC Rybky. Chlapci od začiatku zápasu až do jeho ukončenia hrali pekný kombinačný futbal, disciplinovane pristupovali k svojim povinnostiam, ktoré dostali na začiatku zápasu. Súpera prehrávali kombinačne a aj v súbojoch, v každej jednej fáze hry boli lepší a nebezpečnejší. Dnes nás chlapci veľmi potešili svojou hrou, a to nie len chalani, ktorí nastúpili v základnej zostave. Aj striedajúci chalani veľmi dobre zapadli do rozbehnutej hry a pokračovali v nasadenom tempe. Nakoniec zápas zvládli a vyhrali 6:1 (Škápik J. 2x, Macánek M., Pribyla M., Daniel M., Šarközy F.). Treba pochváliť aj prístup súpera, ktorý hral až do poslednej minúty zápasu.

Prípravka, po prehre s Kútmi, si chcela napraviť chuť. Tento svoj cieľ aj splnila, keď od prvej minúty súkala svojmu súperovi jeden presný zásah za druhým. Prípravka porazila Kúty B vysoko 27:1 (Pálka P. 12x, Knotek O. 5x, Rafaelis M. 4x, Valachovič M., Papánek M., Horný R., Nemec D., Bolebruch L., Machlica L.).

Žiakom sa v Bánovciach nedarilo. Najprv sa trápili starší žiaci, ktorí nakoniec prehrali 0:13. Po nich nastúpili mladší žiaci, no aj tí neboli oveľa úspešnejší. Mladší žiaci prehrali 0:8.

Eva Volková, Michal Fedoráš

Späť