Vydreté víťazstvo prípravkárov v Oreskom

05.06.2016 21:48

Odhodlaní vyhrať vyrazili prípravkári 4.6 do Oreského. Víťazstvo sa však nerodilo ľahko. Hoci celý prvý polčas hrali Gbelčania na polovici súpera, do polčasu diváci videli len jediný gól z kopačky Volka V. v 20.minúte. Po polčase sa hra vyrovnala, Oreské častejšie ohrozovalo bránu hostí. Gbely odolávali a podarilo sa im ešte dva-krát presne zakončiť. Petránek A. v 31.minúte prekonal brankára súpera po peknej nahrávke od Vallu O. Horinka M. si pripísal svoj prvý gól po vydarenom rohovom kopu Volka V. v 39.minúte. Po skrumáži pred našou bránou v 44.minúte, kedy sa lopta odrazila od chrbáta nášho hráča, sa stav znížil na 3:1. Do konca sa už skóre nezmenilo a tak si Gbelčania z Oreského odnášali tri vydreté body.