Víkend úspešný len pre starších žiakov

12.08.2018 23:28

Starší aj mladší žiaci vyrazili 11.8 na svoj zápas do Hlohovca. Prví hrali starší žiaci, ktorí začali opatrne, čo súper využil a v šiestej minúte už Gbelania prehrávali 0:2. Hostia sa však nevzdali a do polčasu otočili na 3:2 pre Gbely (Lukáč M., Chňupka Ch., Vépy M.). Druhý polčas priniesol vybičované emócie, šance na oboch stranách a ďalší presný zásah hostí (Nemec V.). Starší žiaci zaslúžene vyhrali 4:2.

Mladší žiaci mali problém dostať sa na polovicu súpera. Niekoľko šancí bezproblémovo vykryl brankár Hlohovca. Domáci, ktorí mali viacej z hry, vsietili 3 góly a vyhrali.

Svoj prvý zápas si odkrútil aj dorast, ktorý naň vyrazil do Unína. Dorast prehral 1:2 (vlastný gól súpera).

Ačko vyrazilo v nedeľu 12.8 do Radimova. Zo štandardnej situácie v piatej minúte sa Radimov chopil vedenia. Hral sa vyrovnaný futbal, no skóre sa už nemenilo a 3 body berú domáci.