V Gbeloch videli diváci tri červené karty, no žiadny gól

TJ Nafta Gbely – TJ Družstevník Veľké Kostoľany 0:0 (0:0)

Zostavy :

TJ Nafta Gbely: Kling – Mackura (C) (46.Uhrinec), Bolebruch, Karas(88. Ondrejkovič), Kratochvíl, Šúrek, Zajíček, Šebesta, Kučera, Žáček (69. Dvořák), Nemec

TJ Družstevník Veľké Kostoľany: Jamrich – Strečanský, Grígel(82.Žák), Janíček, Svítek, Balón, Vavrinec(80. Mačica), Prosnan, Porubský(36. Janega), Velšic, Čeliga

Čk: 33. Svítek, 58.Jamrich (Kostoľany), 58.Kučera (Gbely)

Domáci Naftári chceli doma opäť zvíťaziť a udržať sa na dosah prvej štvorky a tak isto sa chceli odtrhnúť od svojho dnešného súpera. Obe mužstvá totižto mali pred týmto zápasom zhodne po 16 bodov. Po opatrnej štvrťhodinke začali Naftári hrať tak, ako sú na domácom ihrisku naučení. Začali byť rýchli s loptou a začali ohrozovať hosťujúcu bránu. Po centri Šebestu a krížnej hlavičke Nemca domáci už dvíhali ruky, no na bránkovej čiare akrobatickým obranným zákrokom zasiahol jeden z obrancov. Onedlho zo 16tky napriahol Šebesta a brankár s námahou vyrazil na roh. Nasledoval sled rohových kopov, po ktorých to v 16tke hostí horelo, no hosťujúci brankár vychytal Karasa a následne Kučeru. V 33. minúte dostal hosťujúci útočník Svítek červenú kartu a Naftári mali dlhý čas početnú výhodu, no gól sa im nedarilo vstreliť. Najbližšie k nemu mal v 42.minúte domáci kapitán Mackura, no z blízkosti pálil len do nôh Jamricha a tak sa išlo do kabín za nerozhodného stavu 0:0.

V druhom polčase sa hostia zatiahli hlboko na svoju polovicu a tento val domáci nedokázali prejsť. Domáci skúšali len strely z diaľky, ktoré končili vedľa brány. V 58. minúte prišlo k vzájomnej fyzickej konfrontácii medzi najlepším domácim strelcom Kučerom a hosťujúcim brankárom Jamrichom a hlavný rozhodca ich poslal bez pardónu  pod sprchy. Do brány hostí sa postavil jeden zo stopérov. Naftári držali loptu na svojich kopačkách celý druhý polčas, ale nevytvorili si ani jednu vyloženú šancu. Hosťujúceho hráča v bráne Naftári vôbec neohrozili, všetky strely končili vedľa alebo poľahky v jeho náručí. Naftári nevstrelili po dlhej dobe na domácom štadióne ani jeden gól, hostia si nevypracovali za celý zápas ani jednu vyloženú šancu, no potvrdili však ich silnú defenzívu a odniesli si tak z Gbelov veľmi cenný bod.