Úspešný víkend

02.09.2018 21:21

Prípravka privítala doma Sekule. Od začiatku sa hralo pred bránou hostí a Gbelania jednoznačne dominovali. Domáci vyhrali 19:1 (Krchňavý S. 5x, Pálka P. 5x, Horný R. 3x, Bolebruch L. 2x, Knotek O., Valachovič M., Nemec D., Pálka M.).

Starší aj mladší žiaci sa stretli s Topoľčanami. Najprv nastúpili starší žiaci, ktorí mali pomalší rozbeh. Po zahriatí domáci nedávali veľa priestoru súperovi a hoci mali Gbelania veľa nepremenených šancí, nakoniec zaslúžene vyhrali 5:1 (Valo A. 2x, Vépy M., Kurc P., Petránek A.). Mladší žiaci mali lepší prvý polčas, kedy súpera takmer nepúšťali na dostrel brány a sami vsietili dva presné zásahy (Pálka P., Knotek O.). Viacero nepremenených šancí ich mrzelo po zmene strán, kedy Topoľčany akoby vymenili. Domácich tlačili a Gbelania sa takmer stále bránili. Nakoniec domáci udržali tesné víťazstvo 2:1.

Dorast proti Mokrému Háju hral s prehľadom a nedal súperovi možnosť streliť gól. Domáci tak bez problémov vyhrali 7:0 (Kocák D. 2x, Macánek M., Pribyla M., Šarkózy F., Šarkózy V., Daniel M.).

Muži privítali Holíč. Hoci od štyridsiatej prvej minúty hrali domáci v oslabení (Kučera F. dostal druhú žltú kartu), Holíč s prehľadom porazili 5:1 (Nemec D. 4x, Kučera F.).