Tri body pre prípravku v Kútoch

26.08.2016 20:56

Druhý zápas jesennej časti sa konal 24.8. na ihrisku v Kútoch. Gbely nastúpili proti mužstvu Kúty B. Prvý polčas sa niesol v znamení gbelských nenaplnených šancí. Hoci domáci ani raz neohrozili svätyňu hostí a hralo sa výlučne pred bránou Kúťanov, videli sme len jeden gól. V 6.minúte sa lopta kopnutá Nemcom V. odrazila od súperovho hráča a skončila v bráne domácich. Do kabín sa tak išlo za stavu 1:0 pre Gbelanov.

Na úvod druhého polčasu súper zahrozil a takmer vsietil gól. V tejto časti sa už zapotil aj brankár Gbelanov a musel riešiť zopár nepríjemných akcií. Postupne však hostia 4-krát prekonali brankára Kútov (34., 37., 40. a 42. minúta), všetky z kopačky Ravasa A. Domácim sa podarilo odpovedať len raz v 41.minúte, kedy zo skrumáže pred bránou prekonali gbelského brankára. Zápas sa tak skončil 5:1 pre Gbely, ktoré si tak môžu pripísať ďalšie 3 body.