Staršia prípravka tretia na turnaji v Bratislave

10.12.2017 19:34

Do Bratislavy vyrazila v nedeľu 10.12 staršia prípravka popraviť si chuť po nevydarenom sobotňajšom turnaji v Holíči. Stretlo sa tu 10 mužstiev, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín po 5. V skupine sa hralo systémom každý s každým 15 minút. Naši v základnej časti raz prehrali, raz remizovali a zvyšné dva súboje vyhrali.  Tieto ich výsledky im vyniesli druhé miesto v skupine a boj o prvé miesta. V semifinále sa stretli s mužstvom MŠK Senec. Chalani hrali dobre, viedli 2:1, no v poslednej minúte Senec vyrovnal a na rad prišli penalty. V tých sa viacej darilo súperovi a tak našim ušli boje o prvé dve miesta len o chlp. O tretie miesto bojovali s ŠK Vrakuňa. Ani tu 15 minút nestačilo na rozhodnutie a opäť sa o slovo prihlásili penalty. Tentoraz naši nezaváhali a premenili všetky tri. Zaslúžene si tak z turnaja odnášajú tretie miesto. Adam Ravas bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja.

Naša súpiska: Ondrej Valla, Adam Ravas, Roman Horný, Viliam Nemec, Marek Vépy, Filip Vanek, Adam Abou Elyazid, Mathias Lukáč

Výsledky zápasov:

TJ Nafta Gbely – SDM Domino Bratislava modrí      3 : 2 (Adam Ravas 2x, Viliam Nemec)

TJ Nafta Gbely – FK Rača                                     0 : 2

TJ Nafta Gbely – MFK Záhorská Bystrica                4 : 0 (Marek Vépy, Roman Horný, Adam                                                                                  Ravas, Ondrej Valla)

TJ Nafta Gbely – FC Sparta Brno                           1 : 1 (Adam Ravas)

TJ Nafta Gbely – MŠK Senec                                 2 : 3 po penaltách (Adam Ravas, Filip                                                                                      Vanek)

TJ Nafta Gbely – ŠK Vrakuňa                                1 : 0 po penaltách