Prípravka stále neporazená, zdolala Borský Mikuláš aj Koválov

08.05.2017 07:32

Potvrdiť svoju dominanciu vyrazilo 8 hráčov prípravky 3.5. do Borského Mikuláša. V prvom polčase sa naši rozohrávali a zahrievali. Súperovu bránu rozvlnili 3 krát. Po prestávke už domácich nepúšťali do žiadnej akcie a pridali ešte päť presných zásahov. Zápas sa skončil 8:0 pre Gbely.

Naši strelci: Adam Ravas (6x), Viliam Nemec (1x), Filip Vanek (1x)

Len sedem statočných (zvyšní chorí alebo odcestovaní) sa 6.5. postavilo hráčom z Koválova. Gbelania mali navrch od prvej po poslednú minútu zápasu. Súper sa zmohol len na minimálny odpor. Domáci doslovne Koválov rozstrieľali a nasádzali mu 20 presných zásahov. Gbelania vedú tabuľku a pred druhým mužstvom majú stále šesťbodový náskok.

Naši strelci: Adam Ravas (10x), Viliam Nemec (4x), Ondrej Valla (4x), Vladimír Volek (2x)