Prípravka stále bez straty bodu

26.09.2015 23:33

V dnešný upršaný hodový deň vyrazila naša prípravka do neďalekého Letničia, kde odohrala svoj ďalší ligový zápas. Naši zo začiatku udávali tempo hry. V 5.minúte, po peknej samostatnej akcii, otvoril skóre Volek V. Ďalšie góly do súperovej brány vsietili v 7.minúte Valla O. a v 16.minúte Kocák A. Naši po strelenej tretej bránke poľavili, čo súper využil, zlepšil svoju hru a pred odchodom do šatne skorigoval skóre na polčasový výsledok 3:1. Po prestávke Letničie nabudené streleným gólom pokračovalo v nápore, ktorý vyústil do gólu v našej bránke a znížením stavu na 3:2. Zápas bol naďalej veľmi vyrovnaný, ale v 42.minúte sa Petránkovi A. podarilo skórovať a zvýšiť naše vedenie na rozdiel dvoch gólov (4:2). Súperovi sa už do konca zápasu nepodarilo streliť ďalší gól. Naši však ešte pridali tri góly (Volek V. v 46. minúte, Kocák A. v 47. a 50.minúte). Zápas sa skončil s výsledkom 7:2. Gbelani naďalej prechádzajú súťažou bez straty bodu a v tabuľke im patrí zaslúžené 1. miesto.
Góly:
Volek V. - 5. minúta (samostatná akcia)
Valla O. - 7. minúta - nahrávka Volek V.
Kocák A. - 16. minúta - nahrávka Petránek A.
20. minúta - gól súpera
36. minúta - gól súpera
Petránek A. - 42. minúta - nahrávka Volek V.
Volek V. - 46. minúta - nahrávka Lukáč D.