Prípravka proti Kopčanom

17.09.2015 16:22

12.9.2015 odohrali prípravkári doma zápas proti Kopčanom. V prvej polovici sa hra prelievala z jednej strany ihriska na druhú. Chalani akoby hľadali recept na súpera. V 14. minúte sa nám podarilo vsietiť gól a tak sme získali psychickú prevahu. Do polčasu už ďalší gól nepadol. Do druhej časti hry akoby nastúpilo iné mužstvo. Obránci nepúšťali súpera k žiadnej väčšej akcii a útočníci predvádzali pekné akcie a ešte krajšie góly. Podarilo sa nám streliť ďalších 5 gólov a aj súperovi sme jeden dopriali. Zápas sa tak skončil 6 : 1 pre nás. Najbližšie chalanov čaká prípravný zápas v utorok proti Borskému Mikulášu a v sobotu opäť doma o 12 hodine nastúpia proti Petrovej Vsi. Veríme, že chalanom sa bude aj naďalej dariť.
Góly:
14. minúta - Knotek D., nahrávka Volek V.
32. minúta - Petránek A., nahrávka Nemec V.
38. minúta - Valla O., nahrávka Volek V.
40. minúta - Valo A. nahrávka Volek V.
45. minúta - Valla O., nahrávka Volek V.
46. minúta - Volek V., nahrávka Valla O.
48. minúta - gól súper (Horvátiková M.)