Prípravka prezimuje na 1.mieste

25.10.2016 13:58

Aj v druhom kole súťaže sa prípravke darilo. Zo štyroch odohratých zápasov si odnáša 10 bodov a zimovať bude na 1.mieste tabuľky s pohodovým náskokom pred ostatnými a skóre 145:6.

Na hody, 1.10. 2016, privítala Letničie. Za Letničie hrajú mladé gbelské nádeje a tak sa strhol „bratrovražedný“ súboj. Prípravka Letničie rozstrielala 22:0 (Ravas Adam 11x, Volek Vladimír a Nemec Viliam po 3 góly, Kocák Adrian 2 góly, po 1 góle Mohamed Abou Elyazid, Horný Roman a Valla Ondrej).

8.10. 2016 vycestovala prípravka do Oreského. Mužstvo postupne strelilo 9 gólov (Ravas Adam 5x, Horný Romov 2x, po 1 góle Valla Ondrej a Mohamed Abou Elyazid) a úplne zlomilo odpor domácich.

Aj ďalší zápas proti Kopčanom (12.10. 2016) odohrala prípravka na ihrisku súpera. Naši domácich nešetrili a uštedrili im 17 presných zásahov (Ravas Adam 6x, po 3 góly Nemec Vilima a Valla Ondrej, po 2 góly Volek Vladimír a  Mohamed Abou Elyazid, Kocák Adrian 1x). Na konci zápasu Kopčany vsietili gól a skóre sa zastavilo na konečných 17:1 pre nás.

Posledný zápas jesennej časti súťaže odohrala prípravka pred domácim publikom proti mužstvu Kúty B. Hra bola vyrovnaná. V 5.minúte sa podarilo domácim streliť gól (Valla Ondrej), no súper dokázal odpovedať v 33.minúte a bolo vyrovnané. Domáci tlačili, mali niekoľko vyložených šancí, no loptu sa im už viac medzi brvná nepodarilo dostať. Posledný zápas tak skončil remízou 1:1.

Jesenná časť sa prípravke vydarila. Mužstvo si vytvorilo náskok na čele tabuľky. Cez zimnú prestávku absolvuje prípravka zimnú halovú ligu v Malackách a zúčastní sa aj dvoch halových turnajov v Čechách. Veríme, že ich výkon porastie a na jar sa môžeme tešiť na ďalšie pekné, víťazné zápasy.