Prípravka na víťaznej vlne

13.05.2018 22:32

Do Gbelov dorazili 3.5 hráči z Kopčian. Domáci od začiatku sádzali jeden gól za druhým. Hralo sa takmer výlučne pred bránou hostí. Do polčasu Gbelania desať krát prestrelili brankára Kopčian. Po zmene strán pridali domáci ešte šesť presných zásahov a zápas priviedli k víťaznému skóre 16:0 pre Gbely.

Naši strelci: Horný R. (5x), Ravas A. (4x), Valla O. (3x), Pálka P. (2x), Rafaelis M. (2x)

V sobotu 12.5 vyrazila prípravka do Holíča. Gbelania v šiestej minúte otvorili skóre, no Holíč rýchlo odpovedal. Stav sa do polčasu menil niekoľkokrát a do šatní išli spokojnejšie hráči Holíča, bo viedli 4:3. V druhom polčase hostia pridali, dokázali streliť ďalšie 3 góly a zaslúžene vyhrali 6:4. Neporazené gbelské mužstvo sa aj naďalej vezie na víťaznej vlne a už v predstihu si zabezpečilo celkové víťazstvo v skupine.

Naši strelci: Pálka P. (5x), Abou Elyazid M. (1x)