Prípravka má dve kolá pred koncom ligy 1.miesto v kapse

07.06.2017 21:58

Zápas proti Čárom odohrala prípravka 26.5 na trávniku súpera. Za prvých desať minút nasádzali Gbelania tri góly. Potom sa gólovo presadili aj domáci. Do polčasu však hostia pridali ešte dve presné strely a do šatní sa išlo za stavu 5:1 pre Gbelanov. Po prestávke sa opäť viacej darilo hosťom. Hoci mohli pridať ešte viacero gólov, za bránkovú čiaru prešli už len dve strely. Domáci ešte v poslednej minúte skorigovali presným zásahom a zápas sa tak skončil 7:2 pre Gbelanov.

Naši strelci: Adam Ravas (4x), Roman Horný (2x), Viliam Nemec

Prvý júnový piatok 2.6 privítali Gbelania doma Borský Mikuláš. Nakoľko súper poznal z posledného vzájomného zápasu silu nášho útoku, sústredil sa hlavne na obranu. Gbelania i tak dokázali streliť sedem gólov a predčasne si zaistiť 1.miesto v III.lige prípraviek ObFZ Senica. Konečný výsledok zápasu Gbely – Borský Mikuláš 7:1.

Naši strelci: Vladimír Volek (2x), Adam Ravas (2x), Viliam Nemec (2x), Mohamed Abou Elyazid (1x)