Prípravka dokráčala do víťazného konca

03.06.2018 00:30

Prípravka sa 18.5 stretla na domácej pôde s hráčmi z Petrovej Vsi.  Od začiatku dominovali domáci. V prvom polčase prestrieľali Gbelania hostí a vsietili 7 gólov. Hráči Petrovej Vsi dokázali odpovedať len raz. Po zmene strán videli diváci už len dva góly – jeden v sieti domácich a jeden v sieti hostí. Gbelania vyhrali 8:2.

Naši strelci: Horný R. (3x), Ravas A. (3x), Nemec V., Pálka P.

Do Unína vyrazili Gbelania 26.5. Skóre otvorili hostia dvomi presnými zásahmi, no do prestávky Unín vyrovnal a do šatní sa išlo za vyrovnaného stavu 2:2. Po prestávke Gbelania pridali tri presné zásahy, na ktoré dokázal Unín odpovedať len jedným gólom. Z Unína si tak hostia odviezli víťazstvo 5:3.

Naši strelci: Horný R. (2x), Ravas A. (2x), Pálka P.

Gbelská prípravka vyhrala III.ligu prípraviek, skupinu B. O celkového víťaza sa utká s víťazom skupiny A – TJ Slovan Šaštín Stráže. Najlepším strelcom ligy sa stal náš Adam Ravas s 52 gólmi. Pálka Patrik obsadil 7. miesto s 29 gólmi.