Prípravka cez prázdniny

14.08.2016 22:39

Prípravka nezaháľa ani cez prázdniny. Tréningová pauza trvala len dva týždne a už od 14.7 sa začalo trénovať k novej sezóne. Okrem klasických tréningov zameraných na techniku hry, posilňovanie, prácu z loptou a i. si hráči zmerali sily v prípravných zápasoch s Holíčom, Moravským Svätým Jánom a Kútami.

Prípravný zápas s mužstvom TJ Iskra Holíč sa odohral 30.7. 2016 na štadióne pod Ostrým vrchom. Hralo sa 3-krát 20 minút. Od začiatku držali taktovku hry domáci. Gbelský brankár sa do hry takmer nezapájal, a tak Gbelčania porazili Holíč 27:0 (Ravas A. 11-krát, Valla O. 4-krát, Nemec V. 3-krát, Volek V. 3-krát, Horný R. 2-krát, Horinka T., Vanek F., Abou Elyazid M., vlatný gól).

Na ďalší prípravný zápas vycestovali Gbelčania 6.8. 2016 do neďalekého Moravského Svätého Jánu. Hralo sa 2-krát 25 minút. „Gbelské pušky“ nedali domácim šancu, Jány ani raz nevystrelili na gbelskú bránku. Gbelčania tak rozstrieľali domácich 16:0 (Vallo O. 5-krát, Ravas A. 5-krát, Nemec V. 4-krát, Volek V., Abou Elyazid M.) .

Zatiaľ posledný prípravný zápas odohrala gbelská prípravka v Kútoch 8.8. 2016. Opäť sa hralo 2-krát 25 minút. Prvý polčas bol vyrovnaný, góly padali na jednej i druhej strane. Po prestávke sa chopili kormidla Gbely a Kúty sa len bezbranne prizerali. Zápas sa skončil 13:3 pre Gbely (Ravas A. 5-krát, Nemec V. 3-krát, Vallo O. 3-krát, Horný R. 2-krát).

Prvý ligový zápas čaká naše „pušky“ 20.8 v Letničí o 17hodine. Ostáva len priať, aby sa takto darilo aj na ďalej.