Mladší žiaci aj naďalej bez prehry

29.04.2018 20:06

Myjava B dorazila do Gbelov v nedeľu 22.4. Gbelania od začiatku určovali tempo hry a súpera k ničomu nepúšťali. Postupne pridávali jeden presný zásah za druhým. Do polčasu sa trafili 5krát. Po polčase sa hralo len pred bránou Myjavy a domáci pridali ešte 8 presných zásahov. Gbelania rozstrieľali Myjavu B 13:0.

Naši strelci: Nemec V. (4x), Ravas T. (2x), Vépy M. (2x), Pálka P. (2x), Horný R., Petránek A., Valla O.

V sobotu 28.4 vyrazili Gbelania do Nemšovej. Od začiatku sa hral veľmi vyrovnaný futbal. Hra sa prelievala z jednej strany na druhú. Šance boli na oboch stranách. Strelecky úspešnejší boli hostia, ktorým sa do polčasu podarilo dvakrát skórovať. Aj po zmene strán sa hral bojovný futbal, no strelecké prekliate domácich trvalo. Gbelania prekonali domáceho brankára ešte dva razy a zdolali Nemšovú 4:0.

Naši strelci: Nemec V. (2x), Ravas A., Valo A.

Gbelania sa  v tabuľke nachádzajú na prvom mieste so 14 bodovým náskokom pred druhou Prievidzou.