Gbely zdolali Holíč a skončili prví v jesennej časti

17.10.2015 18:43

Gbely aj dnes chceli zvíťaziť a potvrdiť tak svoju tohtoročnú dominanciu. Doma privítali druhý Holíč, ktorý ak chcel skončiť prvý v jesennej časti, potreboval získať 3 body. Zápas bol od prvej minúty vyrovnaný. Prvý krát si „ Góóóóĺ“ zakričali naši, keď v 4.minúte Petránek A. prekonal bránkára Holíča. Šance boli na oboch stranách, hralo sa vo vysokom tempe. V 23. minúte sa podarilo súperovi vyrovnať po závare pred našou bránou. Do šatne sa tak išlo za nerozhodného stavu 1:1.

V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, šance boli stále na oboch stranách. Veľa šancí súpera stroskotalo na vynikajúcej obrane a na bezchybnom výkone kapitána a súčasne brankára Butaša A. Gbely dokázali streliť ešte ďalšie tri góly (26.minúta Petránek A. , 33.minúta Petránek A., 44.minúta Nemec. V), no súper už len znížil stav v 48.minúte na 4:2. Výsledok sa už nemenil a tak sa gbelská prípravka mohla tešiť zo zaslúženého víťazstva nad mužstvom Holíča.