Gbelská prípravka ani v Petrovej Vsi nezaváhala

02.06.2016 06:40

Prípravka odohrala 1.6. odložený zápas s Petrovou Vsou. Prvý polčas bol celý v réžii našich futbalistov, hralo sa pred súperovou bránou. Naše akcie však končili mimo brány. Prvý gól sa nám podarilo streliť až v trinástej minúte po peknej akcii, ktorú v strednej časti ihriska založil Volek V. a do konca ju dotiahol Valo A. a Nemec V.  Súper našu bránu do polčasu výrazne neohrozil a tak sa do šatní išlo za stavu 1:0 pre Gbely.

Začiatok druhého polčasu bol sprevádzaný dažďom a pomalým rozbehom našich futbalistov. Súper sa dostával do šancí, ktoré úspešne zneškodňovala naša obrana a brankár. Ďalší gól videli diváci v 29.minúte, kde po peknej prihrávke Horného R. presne zavesil Nemec V. Po ustatí dažďa preradili Gbelčania na vyšší stupeň a góly sa len tak sypali. V 40.minúte Nemec V. ukážkovou kľučkou prekonal obrancu a prihrávkou Hornému R. dopomohol k zvýšeniu nášho náskoku na 3:0. Súper sa nestihol spamätať a v 41.minúte pridal ďalší gól Nemec V. po nahrávke od Petránka A. V 43.minúte už Gbely viedli 5:0. Kocák A. zo stredu hracej plochy prihral Vallovi O. a ten Volkovi V., ktorý loptu presne nasmeroval do svätyne súpera. Strelecky sa v 46.minúte presadil aj Lukáč M., ktorý po vydarenej prihrávke od Valllu O. zvýšil na 6:0. Gólové skóre sa zastavilo pri hodnote 7:0. Horný R.  po prihrávke od Volka V. prekonal brankára „jasličkami“.