Gbelská prípravka aj naďalej valcuje súperov

08.10.2015 21:13

"Ciky caky, ciky cak, hej, hej, hej. Vyhrali sme, je to to tak, hej, hej, hej." Tento pokrik si naši najmenší zopakovali aj po dnešnom piatom ligovom zápase s Oreským. Víťazstvo sa však nerodilo jednoducho, hoci sa hralo väčšinu času len na polovici súpera a naši strieľali z každej pozície, no nie a nie padnúť gól. Skóre otvoril až v 13.minúte Petránek A. z priameho kopu. Ďalší gól pridal Volek V. v 17. minúte a zvýšil stav na 2:0. Do konca prvého polčasu sa už skóre nezmenilo. Ihneď po prestávke (26.minúta) sa podarilo Oreskému znížiť na 2:1 po našej chybe v rozohrávke. Gbelania však odpovedali v 30.minúte presnou strelou z kopačky Petránka A. Na tento gól dokázal súper ešte reagovať strelením kontaktného gólu v 42. minúte a znížiť tak stav na 3:2. Hráči však už súperovi nič viac nedovolili a sami strelili ešte ďalšie 3 góly (Lukáč Mathias v 44.minúte, Valo A. v 48. a 50. minúte). Zápas sa tak skončil pre nás priaznivým výsledkom 6:2. Chalani tak aj naďalej prechádzajú súťažou bez straty jediného bodu.

Góly:

13.minúta - Petránek A. - priamy kop

17.minúta - Volek V., nahrávka Kocák A.

26.minúta - gól súpera

30.minúta - Petránek A., nahrávka Barbirík A.

42.minúta - gól súpera

44.minúta - Lukáč Mathias, nahrávka Volek V.

48.minúta - Valo A., nahrávka Sovič M.

50.minúta - Valo A., nahrávka Abou Elyazid M.