Gbelania ovládli turnaj v Bratislave

04.02.2018 22:51

Do športovej haly Slovnaft v Bratislave si 4.2. 2018 prišlo zmerať sily 9 družstiev (nedostavili sa Nové Zámky), ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. V skupinách sa hralo systémov každý s každým 15 minút. Gbelania (ročníky 2006 a mladší) hrali od začiatku veľmi dobre a v základnej skupine nestačili len na Vrakuňu, s ktorou prehrali tesne 2:1. Do ďalších bojov tak postúpili z druhého miesta, ktoré im zabezpečovalo boje a medaily. V semifinále bezproblémovo porazili Račou Bratislava a otvorila sa im cesta do finále. Tu  sa stretli s mužstvom NMŠK 1922 Bratislava, no ani 15 minút nestačilo na určenie víťaza. Pristúpilo sa tak na penalty, v ktorých sa Gbelanom darilo viacej a zaslúžene získali 1.miesto. Adam Ravas bol vyhlásený za najlepšieho strelca turnaja.