Dorast bodoval v poslednom zápase

09.11.2015 17:38

Dnes odohral dorast svoj posledný jesenný ligový zápas proti Chtelnici. Gbelčania nastúpili s jasným cieľom vyhrať a posunúť sa nahor v tabuľke. Prvý polčas bol v réžii domácich. Súpera prehrávali nielen herne, ale aj na počet striel na bránu. Prvý krát rozvlnil sieť chtelnickej brány v 7.minúte Macánek M. Po ňom sa v 8.minúte tešil z gólu aj Mihálik M. Šancí mali domáci veľa a súpera nepúšťali na dostrel svojej svätyne. Macánek M. sa do polčasu presadil ešte dva krát (15.minúta, 33.minúta ) a Mihálik M. raz (24.minúta – pokutový kop). Polčasové skóre sa tak zastavilo na 5:0 pre domácich.

Po prestávke sa akoby Chtelničania zobudili. Vypracovali si zopár pekných akcií, no nielen brankár, ale aj obrancovia a konštrukcia brány boli na strane domácich. Gbelčania pridali ešte tri góly (Mihálik M. – 63.minúta, Šedivý L. – 78.minúta, Ondrejkovič R. – 83.minúta) a upravili tak na konečných 8:0.