Ďalšie kolo futbalu

29.08.2018 23:13

Ačko vyrazilo do Moravského svätého Jána s cieľom vyhrať a dostať sa na prvé miesto tabuľky. Do polčasu videli diváci len jeden gól v sieti domácich. Po zmene strán pridali Gbelania ešte dva presné zásahy a vyhrali 3:0 (Žáček M., Mráz V., Nemec D.).

Dorast dohrával počas týždňa zápas s Hornými Orešanmi a cez víkend s Kopánkou. S Orešanmi sa hral vyrovnaný zápas. Mužstvá sa dobiehali a tak vyzeralo aj záverečné skóre 5:5 (Macánek M. 3x, Škápik J., Kalay L.). S Kopánkou začali Gbelania dobre a dostali sa do vedenia. Po zmene strán však poľavili a súper takmer dorovnal. Nakoniec Kopánka prehrala 3:4 (Šarkózy F. 2x, Macánek M., Škápik J.).

Mladší aj starší žiaci vyrazili do Melčic-Lieskové. Starší žiaci hrali dobre, no nevedeli dať gól. Mali rešpekt z veľkých súperov, ktorí nakoniec Gbelanov porazili 4:0. Mladší žiaci hrali prvý polčas lepšie, no i tak nestačili na súpera. V druhom polčase Gbelania poľavili a prehrali 0:7.

Do bojov sa zapojila aj prípravka, ktorá na svoj prvý zápas vyrazila do Brodského. Tu ju však čakalo len 5 hráčov súpera, ktorí nedokázali čeliť Gbelskej zostave. Po vzájomnej dohode sa hralo na 4 hráčov a brankára. Gbelania porazili Brodské 47:1 (Horný R. 11x, Nemec D. 10x, Knotek O. 7x, Krchňavý Š. 6x, Bolebruch L. 5x, Machlica L. 4x, Papánek M. 2x, Rafaelis M., Valachovič M.).