Behom štyroch dní dve výhry prípravky

18.05.2019 21:27

Hráči Hornej Krupej zavítali 12. 5. 2019 do Gbelov. Stretnutie zhodnotil tréner Adam Ambra: „Vedeli sme, že nás čaká ťažký zápas proti kvalitnému súperovi. Do zápasu išli s tým, že každý jeden zo seba musí vydať 120%, aby sme uspeli. Vstup do zápasu bol taký, aký sme si predstavovali. Podaril sa nám streliť dôležitý prvý gól. Po góle bol súper častejšie na lopte, no dobre sme držali obranný blok a okrem jednej strely sme súpera do ničoho nepustili. V druhom polčase sme pridali ďalšie 2 góly a zápas sme zaslúžene vyhrali, aj keď súper v nadstavenom čase skorigoval výsledok na 3:1 (Karas M., Lukáč D., Nemec D.). Chalani ukázali charakter a futbalovosť. Takto sa má hrať a bojovať za Gbely.“

Na zápas 22.kola vycestoval dorast 11. 5. 2019 k lídrovi tabuľky do Kopánky-Trnava. Zápas bol od začiatku hraný od oboch mužstiev vo vysokom tempe. Pekné kombinačné akcie predvádzali obe mužstvá. Domáci svoje šance dokázali využiť, no nám sa v koncovke nedarilo. Polčas sa tak skončil 0:2 v náš neprospech. V druhom polčase sme chceli zápas zdramatizovať a dotiahnuť nepriaznivý stav. Domáci nás však umnou hrou držali na dištanc a podarilo sa im streliť ešte jeden gól na konečných 0:3.

V Častkovciach odohrali svoje zápasy 11. 5. 2019 žiaci. Svoje zápasy nezvládli mladší aj starší žiaci. Domáci gbelanov prehrávali a nepúšťali do žiadnych akcií. Starší žiaci prehrali 0:6 a mladší žiaci 0:19.

Prípravka v tomto týždni odohrala dva zápasy. Najprv 12. 5. 2019 doma porazila   Holíč B 6:2 (Knotek O. 2x, Horný R. 2x, Pálka P. 2x). O štyri dni neskôr, 16.5.2019, taktiež doma porazila vysoko Hlboké 9:2 (Pálka P. 5x, Horný R. 2x, Knotek O., Pálka M.). V oboch zápasoch boli Gbelania jednoznačne lepším mužstvom.